به سایت گروه فنی و مهندسی دارنو خوش آمدید.

طراحی سایت املاک

وبسایت املاک خود را با تیم دارنو در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه راه اندازی کنید.

چرا برای املاک خود سایت راه اندازی کنیم؟

طراحی سایت تخصصی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ساخت وبسایت املاک  تخصصی به دلیل ویژگی های برجسته می‌تواند مزیت رقابتی برای پلتفرم شما ایجاد نماید. علاوه بر آن رقابت با پلتفرم‌های مطرحی نظیر دیوار، شیپور، آقای املاک، دونبش و … نیازمند طراحی اختصاصی و حرفه ای است. طراحی مطابق تکنولوژی روز دنیا،  بهره گیری از تیم تخصصی UI و UX، توجه به استانداردهای بهینه سازی موتور جستجو … تنها چند پارامتر از مواردی هستند که در طراحی سایت خرید و فروش ملک خود باید آنها را در نظر بگیرید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و آماده است که می توان به راحتی و بدون داشتن دانش کدنویسی صفحات را ویرایش، طراحی و مدیریت کرد. امروزه  طراحی سایت با وردپرس طرفداران بسیاری پیدا کرده است. یکی از بهترین مزایا طراحی سایت املاک با وردپرس  این است که تا حد بسیار زیادی از هزینه‌های شما را برای طراحی سایت کاهش  می‌دهد.

مزایا ساختن وب‌سایت برای املاک توسط گروه دارنو

پشتیبانی فنی یکساله رایگان

توجه به سئو از ابتدای طراحی

طراحی بنر و کاور اختصاصی

امکان شخصی سازی

سرعت بالا بارگذاری سایت

پشتیبانی فنی یکساله رایگان

توجه به سئو از ابتدای طراحی

طراحی بنر و کاور اختصاصی

امکان شخصی سازی

سرعت بالا بارگذاری سایت

سوال های متداول

بطور کل با اقدام به طراحی سایت املاک شرایطی ایجاد خواهد شد که باعث افزایش رضایت کاربران و جلب شدن حس اعتمادشان را به دنبال دارد. زمانی که شما بتوانید خدمات خود را بصورت آنلاین و با کمترین زمان و کیفیتی مطلوب ارائه کنید، مطمئنا مشتریان بیشتری را بدست می آورید و قادر خواهید بود که کسب و کارتان را گسترش دهید. روش های متفاوتی برای ساخت سایت املاک شما وجود دارد که بسته به نیازهای کسب و کار خود می‌توانید از آنها کمک بگیرید. اگر چه در پایان همه این راهکارها، شما صاحب یک مجموعه سایت فروش املاک خواهید شد، اما انتخاب بهترین مسیر، در موفقیت کسب و کار شما و افزایش درآمدتان نقش پر رنگ دارد.

استفاده از CMS های آماده مانند وردپرس با داشتن مزایای بسیاری که دارد میتواند بهترین گزینه مناسب و در عین حال با کمترین قیمت برای شما گزینه مناسبی باشد.

طراحی سایت اختصاصی املاک توسط شرکت‌ها یک روش بهینه به شمار می‌آید. تیم تخصصی، پشتیبانی فنی، شخصی سازی نیازها و … از مهمترین انتخاب این روش شناخته می‌شود.

سایت سازها یکی از مسیرهای آسان برای طراحی سایت شما هستند. علی‌رغم سادگی و هزینه کمتر، محدودیت‌های طراحی و شخصی سازی را دارا هستند

درخواست طراحی سایت برای املاک